Sta - EVIDENCE IP-risinājumi videonovērošanas sistēmās - Jauna produkcija - Ziņas
   
Ziņas Partneri KATALOGS Kontakti Kā mūs atrast Rakstiet mums
   Reģistrācija!    Ieeja  
Galvenā izvēlne


Jauna produkcija : EVIDENCE IP-risinājumi videonovērošanas sistēmās
Ieslēgts 08.07.09 (4443 nolasījumi)

Kopš 20009. gada pavasara kompānija „STA” piedāvājuma klāstā parādījās augsto tehnoloģiju
IP-videonovērošanas sistēmas eVidenceAugstās klases IP-videonovērošanas serveri

eVidence IP-videonovērošanas tehnoloģijas attīstās kopš 2004. gada. Piecu gadu laikā aktīvi strādājot, inženieriem izdevās radīt videonovērošanas sistēmas un iekļaut tās IP jomā, kuras īpaši atšķiras ar savu darbības drošību, stabilitāti, ka arī ar piesātinātu funkciju klāstu.

eVidence radītājiem ir partnerības attiecības ar vairāk kā 40 IP-videokameru ražotājiem visā pasaulē. Pateicoties aktīvai sadarbības, uz doto brīdi eVidence serveri strādā ar vairāk kā 350 IP-videokameru modeļiem, kuru starpā ir tādi pazīstāmi ražotāji kā Arecont Vision, Axis, Infinity, JVC, Panasonic, SONY, Samsung Techwin, Toshiba u.c.

Atkarībā no videokameras modeļa un parametriem serveri eVidence spēj nodrošināt ierakstu ar izšķirtspēju sākot no 640x480 līdz 5 megapikseļiem M-JPEG, MPEG-4, ka arī H.264 formātos.

Salīdzinot ar citiem IP-risinājumiem, pieejamiem uz doto brīdi, var apgalvot, ka serveriem eVidence ir pilnveidīgākais modeļu klāsts, kurš sastāv no 7 modeļiem un tika iedalīts 3 sērijās:ALFAPrivātajiem lietotājiem ir paredzēti IP-serveri ALFA sērijas. Šīs klases ierīcēm ir gaumīgāks dizains, ka arī pieņemama cena, kas nodrošina pievilcīgu risinājumu, veidojot mājas IP-videonovērošanas sistēmu.

ALFA sērijas serveriem ir divas modifikācijas:
Alfa-40/Silent - serveris paredzēts ierakstīšani līdz 4 IP-videokamerām ar izšķirtspēju līdz 2Mpix
Alfa-90 – serveris paredzēts ierakstīšanai līdz 9 IP-videokamerām ar jebkuru izšķirtspēju, ar iekšējo arhīvu 2 TB
DELTADELTA sērijas serveri paredzēti nelielajiem komerciālajiem projektiem. DELTA serveriem arī ir divas modifikācijas:
Delta-90 – serveris paredzēts 9 IP-videokameru ierakstīšanai ar jebkuru izšķirtspēju un iekšējo arhīvu 4TB
Delta-160 – serveris paredzēts 16 IP-videokameru ierakstīšanai ar jebkuru izšķirtspēju un iekšējo arhīvu 6TBSIGMASIGMA klases serveri paredzēti augstākā drošības līmeņa nodrošināšanai. Augstākā darbības drošība un stabilitāte tika panākta, rezervējot visus kritiski svarīgākus sistēmas mezglus.

Sigma klases serveriem ir divi noņemamie barošanas bloki (viens dublē otru). Gadījumā, ja viens barošanas bloks iziet no ierindas, tad visu slodzi pārņem otrs barošanas bloks. Nestrādājošo barošanas bloku var izņemt, neizslēdzot sistēmu un neatskrūvējot servera korpusu.

Cieto disku subsistēmas rezervēšana ir balstīta uz ātrdarbīgā RAID kontroliera platformas. Gadījumā, ja viens no diskiem ir bojāts, tad to arī var ātri un vienkārši nomanīt pret jaunu, neizslēdzot sistēmu un neatskrūvējot servera korpusu. Jāpiebilst, ka visa videoinformācija no bojātā cietā diska tiks atjaunota un ierakstīta jaunajā diskā pēc RAID kontroliera saglabātajām kontrolsummām.

Servera ventilācija ir ļoti svarīgs sistēmas mezgls, no kura ir atkarīga sistēmas stabilitāte, atrdarbība un darbība kopumā. Šajā sakarā eVidence inženieri iestrādāja specializētu „Hot swap” kronšteinu, kas ļauj ar vienu kustību noņemt ventilātoru, gadījumā, ja tam ir kāds bojājums un uzstādīt jaunu.

Visu sistēmas komponentu darbību kontrolē vienotā pašdiagnostikas sistēma, kurai tiek veidots notikumu žurnāls, ka arī bojājuma gadījumā pašdiagnostikas sistēma ziņo par bojājumiem uz attālināto darba vietu.

Sigma serveri ir paredzēti translācijai un ierakstīšanai līdz 32 IP-videonovērošanas kamerām ar jebkuru izšķirtspēju, Sigma serviriem ir 3 modifikācijas, kas atšķiras ar ievietojamo cieto disku skaitu: SIGMA-320/S, SIGMA-320/M, SIGMA-320/L.


Sigma-320/S – iespēja ievietot līdz 4 cietajiem diskiem 1000GB (katrs) SATA, servera izpildījums 1U (19’ collu statnē). Serveris paredzēts līdz 32 kameru ierakstīšanai ar arhīva dziļumu līdz vienai nedēļai.

Sigma-320/M – iespēja ievietot līdz 8 cietajiem diskiem 1000GB (katrs) SATA, servera izpildījums 2U (19’ collu statnē). Serveris paredzēts līdz 32 kameru ierakstīšanai ar arhīva dziļumu līdz divām nedēļām.

Sigma-320/L – iespēja ievietot līdz 16 cietajiem diskiem 1000GB (katrs) SATA, servera izpildījums 3U (19’ collu statnē). Serveris paredzēts līdz 32 kameru ierakstīšanai ar arhīva dziļumu no viena mēneša un vairāk.


Citas iespējas

eVidence inženieri iebūvēja vairākus automātiskus „meistarus”, kuri pēc kārtas norāda uz svarīgākajiem punktiem pie pirmās servera palaišanas un konfigurācijas. Tādēļ iestatījuma process neaizņem vairāk par 10 minūtēm.Jāatzīmē, ka eVidence videoserveriem ir arī citas nemazsvarīgas papildiespējas.

• Analogo videokameru pieslēgšana
eVidence videoserveriem pastāv iespēja pieslēgt arī analogās videokameras, tas nozīmē, ka klients, kurš pāriet uz IP sistēmu var izmantot arī videokameras no iepriekšējās analogās sistēmas.

• IP videokameru automātiskā noteikšana
Videoserveriem ir iebūvēts mehānisms, kas ļauj automātiskajā režīmā atrast visas IP-videokameras, kuras ir pieejamas iekšējā tīklā. Administrātoram nepieciešams tikai aktivizēt automātisko meklēšanu, tad visas videokameras tiks atrastas un pieslēgtas.

• Tīkla noslogotības kontrole
Visi eVidence videoserveru modeļiem ir funkcija, kas kontrolē tīkla noslodzes pakāpi. Šī funkcija ir ļoti noderīga it īpaši nelielajos objektos, kur videonovērošanas sistēma strādā kopējā iekšējā tīklā (piemēram, neliela ofisa ēka). Tas ļauj nepieļaut to, lai videonovērošanas sistēma pārslogo kopējo tīklu un citām tīkla iekārtām rastos kļūdas.

• Intelektuālā meklēšanas sistēma
Intelektuālās meklēšanas sistēmas priekšrocības izpaužās tajā niansē, ka lietotājs ātri var atrast nepieciešamo ierakstu pēc kustības noteiktajā kadra daļā.

• Videofragmentu eksports
eVidence videoserveriem ir paplašinātā arhivēšanas sistēma, ar kuru iespējams eksportēt videoattēlus jebkurā no dotajā brīdī izplatītajiem formātiem, tādiem kā DivX, Xvid, DVD MPEG2Vairāk informācijas Jūs varat atrast pie A/S Sta Grupa tirdzniecības menedžeriem pa tālruni
(+371) 67812688, ka arī eVidence mājas lapā www.e-vidence.ru