Sta - Sta grupa un Schneider Electric - sadarbības partneri - Jauna produkcija - Ziņas
   
Ziņas Partneri KATALOGS Kontakti Kā mūs atrast Rakstiet mums
   Reģistrācija!    Ieeja  
Galvenā izvēlne


Jauna produkcija : Sta grupa un Schneider Electric - sadarbības partneri
Ieslēgts 12.09.11 (5199 nolasījumi)Kopš 2011. gada janvāra A/S Sta grupa ir oficiālais Schneider Electric pārstāvis Latvijā, un SE drošības produkti (ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes iekārtas) ir pieejami A/S Sta grupa piedāvātajā produktu klāstā

Uzziņai: 2007. gada rudenī „Schneider Electric SA” grupas uzņēmums iegādājās „Pelco”, kas pasaulē ir zināms kā galvenais video drošības iekārtu piegādātājs. „Pelco” ir tirgus līderis globālā mērogā un arī pionieris video novērošanas jomā. Savukārt, „Esmi” kompānija, kas pazīstama ar zīmoliem „Esmi FX”, „Esgraf” un „Esmikko”, un nodarbojas ugunsgrēka atklāšanas un drošības sistēmu izstrādi un ražošanu.

No 2010. gada ir Schneider Electric uzņēmumu grupa mainījuši savu nosaukumu uz „Pelco Nordic”.
Tās dod mums papildus iespējas paplašināt savu darbību un piedāvājumus apkopes jomā. Integrācija ļauj izmantot lielu potenciālu, veidojot „Pelco Nordic” – ar Esmi” un „Pelco” zīmolu palīdzību – par vēl spēcīgāku piegādātāju drošības sistēmu jomā. Integrācija arī stiprina mūsu uzņēmuma tēlu, tādējādi kļūstot par vadošo ugunsgrēka un drošības sistēmu izstrādātāju un piegādātāju.