AKROPOLE tirdzniecības centrs

image

Par AS „STA Grupa” veiktajiem darbiem objektā „Daudzfunkcionālais centrs “AKROPOLE””.

AS „STA Grupa” 2019. gadā objektā „Daudzfunkcionālais centrs “AKROPOLE””, Maskavas ielā 257, Rīgā veica mūsdienīgu IP videonovērošanas, integrētās piekļuves kontroles un apsardzes signalizācijas, publiskās apskaņošanas sistēmas un datora tīklu iekārtu piegādi un uzstādīšanu. Visi darbi tika veikti kvalitatīvi, iekļaujoties plānotajos termiņos, atbilstoši projektu dokumentācijai, Pasūtītāja prasībām un Latvijas Republikā spēkā esošiem normatīviem.

Drošības un vājstrāvu sistēmas tika izbūvētas vairāk nekā 10 000 m2 lielā platībā. Kopā tika uzstādītas, pieslēgtas un noregulētas vairāk nekā 100 IP videokameras un 3 videoserveri ar attālinātām darba stacijām, vairāk nekā 400 datu rozetes un 90 durvju kontrolieru, un daudzi citi elementi sistēmu kvalitatīvai darba spējai.

Iepriekš minētais, kā arī piedāvātās tehnikas garantijas ilgums, izpildāmo darbu un iekārtu atbilstība cenai un kompānijas augstā reputācija Latvijas tirgū, bija iemesls tam, ka mēs izvelējamies kompāniju AS “STA Grupa”.

Ar AS „STA Grupa” veikto darbu esam apmierināti, tādēļ izsakām pateicību par produktīvu sadarbību un augstu pakalpojumu sniegšanas līmeni. Ceram uz veiksmīgu sadarbību arī nākotnē.

– SIA „ARX Baltic„ projektu vadītājs J.Prudņikovs


share
Dalīties:

Atsauksmes

Drošības sistēmu projektēšana • Montāža • STA Grupa
sc-page500-title