Mūsu partneri

image

SIA EVIDENCE NETWORK

Evidence Network SIA dibināta 2008. gadā. Kompānijas priekšrocība ir tās pieredze un profesionalitāte. Evidence Network SIA ir viens no lielākiem drošības sistēmu tehnikas izplatītājiem un vairumtirdzniecības pārdevējiem Baltijas reģionā.
image

INNER RANGE

Inner Range - austrāliešu piekļuves kontroles un apsardzes signalizācijas ražotājs. Sistēma ir paredzēta vidējiem un lieliem objektiem un pieļauj izveidot ļoti plašu loģisko saišu un pakārtojumu uzstādījumus.
image

Bosch Security system

Bosch ir kompānija ar lielu vēsturi, pieredzi un darbības spektru. A/S STA Grupa speciālisti uzstāda Bosch ražotās balss izziņošanas sistēmas, uguns atklāšanas sistēmas un apsardzes signalizāciju.
image

Schneider Electric

Schneider Electric ir kompānija, kas ir plaši atpazīstama visā pasaulē, un viens no specializācijas laukiem ir drošības sistēmu ražošana. A/S STA Grupa specializējas uguns atklāšanas un videonovērošanas sistēmu uzstādīšanā.
image

DAHUA TECHNOLOGY

Dahua Technology ir otrs lielākais video kameru, ierakstu iekārtu un to aksesuāru ražotājs pasaulē. Uzņēmums ražo arī IP tehnoloģiju domofonus un piedāvā gatavus risinājumus.
image

Optex

OPTEX ir viens no lielākajiem detektoru ražotājiem pasaulē. Uzņēmums ražo aktīvos un pasīvos detektorus, kuri tiek izmantoti apsardzes signalizācijas sistēmās.
image

Teletek

Teletek Electronics ražo pilnu apsardzes un ugunsgrēka signalizācijas risinājumu klāstu, kā arī sakaru moduļus un programmatūras lietojumprogrammas, ko izmanto drošības sistēmās un novērošanas centros.
image

HID GLOBAL

HID Global ir viena no vadošajām kompānijām, kas nodarbojas ar lietotāju identitātes drošības saglabāšanu. Uzņēmums piedāvā preces, pakalpojumus un gatavos risinājumus lietotāja identifikācijai drošības sfērā.
image

HANWHA TECHWIN

Uzņēmums Hanwha nopirka Techwin nodaļu no Samsung. Techwin ražo drošības sistēmu iekārtas. STA Grupas speciālistiem ir ļoti liela pieredze darbos ar Hanwha Techwin iekārtām.
image

ROSSLARE

ROSSLARE - izraēļu kompānija, kas ražo nolasītājus un kodu klaviatūras piekļuves sistēmām. Nolasītāji ir populāri ar darbības nepārtrauktību bīstamās vidēs un sliktos laikapstākļos.
image

PERCo

PERCo ir viens no vadošajiem turnikentu un piekļuves kontroles produktu ražotājiem. PERCo ierindojas TOP-5 ražotāju sarakstā un kompānijai ir vairāk nekā 25 gadu pieredze drošības sistēmu sfērā.
image

SIA LOKS

SIA LOKS ir viena no vadošajām kompānijām Latvijas tirgū, kura darbojas apsardzes sistēmu pārdošanas jomā kopš 1992. gada 14. maija. Galvenais un vienīgais SIA LOKS darbības virziens ir speciālas aparatūras pārdošana, kas dod iespēju piedāvāt klientiem maksimāli izdevīgus sadarbības nosacījumus.
image

SIA SLO LATVIA

SLO LATVIA, SIA darbības pamatvirziens ir elektromateriālu, telekomunikāciju un drošības sistēmu materiālu vairumtirdzniecība. SLO klienti ir elektromontāžas firmas, celtniecības kompānijas, ražotāji, valsts, pašvaldību iestādes un mazumtirdzniecības uzņēmumi, veikali utml.